Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten uno felhelyezése...

Canesten uno felhelyezése után mikor lehet újra szexelni?

Figyelt kérdés

Úgy érzem még nem ürült ki teljesen a hüvelyemből

35 hkm


2019. jan. 24. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Mondjuk ha a teljes!!! kezelés véget ért és nem gusztustalankodsz a gombáddal
2019. jan. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a minőségi hozzászólást.

Nyilván azért kérdeztem meg itt, mert a betegtájékoztató nem írta és hogy ne legyen belőle probléma, te hülyegyerek.

2019. jan. 24. 16:02
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Tehát te terhesen! önmagadat kezelgeted és nem orvostól kérsz tanácsot. És én vagyok a hülyegyerek. 🤔
2019. jan. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Te tényleg ritka hülye vagy. Ki mondta hogy nem voltam orvosnál? Tudod (dehogy tudod) terhesség alatt megváltozik a hüvelyváladék, ezért inkább elmentem orvoshoz, mert azt hittük hogy magzatvíz szivárgásom van. A canestent nem csak gombára javasolják, hanem bakteriális fertőzésekre is. Az ilyen fertőzések elég gyakoriak a kismamák körében, ugyanis gyengébb az immunrendszerük. Úgyhogy nekem te ne flegmáskodj! Ha nem tudsz valamit inkább maradj csendben és ne reklámozd, hogy mennyire tudatlan vagy!

Tehát: Nyilván az orvos mondta, hogy valamiféle fertőzés áll fenn és ezzel nincs különösebb tennivaló, mint vény nélkül kiváltani a canestent és feltenni.

2019. jan. 24. 17:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyet nem mond az orvos terhesen, hogy "valamiféle fertőzés", ugyanis bármilyen fertőzés vetélést, koraszülést okozhat, így tüzetesen vizsgálnak meg. Ha ezt mondta, akkor legalább kezet foghattok. És akkor gondolom azt sem mondta, hogy a párodat is kezelni kell, mert a ki tudja milyen fertőzést visszaadja neked folyamatosan. Minden bántás nélkül gondolkozz már egy kicsit. Azt sem tudod mid van, lehet tényleg nem nagy ügy, de még el sem múlt, neked csak azon jár az eszed, hogy mikor szexelhetsz. Ne legyél már ilyen ösztönlény.
2019. jan. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó hogy nem hazudtolsz már meg. Nyilván az orvos jobban tudja, hogy mi a baja a betegének, több mindent látott már. Igenis azt mondta, hogy valamiféle fertőzés. Az, hogy nem vett mintát és nem vizsgálta tovább a dolgot, az más kérdés. Mivel az én dokim addigra már nem volt bent, így felhívta telefonon és megbeszélték, hogy mit javasolnak. A kérdés nem arra vonatkozik, amit te írsz. Ha nem tudsz a kérdésre normális választ adni, akkor kár hozzászólni. És ha attól vagyok ösztönlény, hogy kívánom a párom, akkor legyek az, lessarom. Nyilván van annyi eszünk, hogy ő is kezelve lett korábban és nem fertőzzük összevissza egymást.
2019. jan. 25. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!