Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez a cucc?

Mitől lehet ez a cucc?

Figyelt kérdés
Ma egész nap viszketett, picit csípett a hüvelyem. Fürdés után megnéztem, mert be is akartam kenni neogranormonnal és akkor már megnéztem mi a helyzet odalent. A szűzhártyámnál fehér valamik voltak. Odanyúltam és az ujjamra tapadt egy kis darab. Konkrétan olyan állagú volt mint a tejbegríz, csak nagyobb "szemek" voltak benne, és nem olyan sűrű. Most bekentem neogranormonnal, de ez amúgy mi lehet? Lehet hogy gombás vagyok, vagy valami fertőzés? Édesanyámnak csak azt említettem hogy csípett és viszketett, erre mondta a fent említett kenőcsöt. És hogyha esetleg gomba, mit tegyek? Másnak is volt már ilyen? És ha igen, ti elmentetek nőgyógyászhoz? A válaszokat előre is köszönöm!

#hüvely #vagina #Neogranormon #kerek szemcsék
2019. jan. 29. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Összeszedtél egy gombát. Mond meg édesanyádnak, hogy vigyen el orvoshoz, nem kenegetheted ezt minden vacakkal, erre rendes gyógyszer kell.
2019. jan. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki írt privátba, vagy itt. Tényleg gomba volt. Édesanyámnak elmondtam, és vitt vizeletet a helyi gyermekorvoshoz. Azt mondta ő is hogy a vizelettel nincs baj, ez csak egy gombás fertőzés. Adott rá Canestent, hogy azzal kenyjem, és betadinet hogy azzal megmossam. Mostmár megnyugodtam:) És tényleg köszi mindenkinek :)
2019. jan. 30. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!