Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hol lehet sikosítót vásárolni?

Hol lehet sikosítót vásárolni?

Figyelt kérdés
Tehát sikosító kenőcs, kence, krém, folyadék, stb. Pl Drogerie Markt, Rossmann, vagy esetleg patikákban? Szilikonos vagy vizes bázisú kellene, mert állítólag az kíméli az óvszert. A sima vazelin tehát nemigen jó már erre a célra, mert ha emlékeim nem csalnak a középsulis kémia órákról, az kőolajszármazék, tehát se nem szilikonos, se nem vizes, de javítsatok ki a tévedek. Vagy olyan anyag, termék is szóbajöhet, aminek az összetétele szintén megfelelő, vagy ugyanaz, de nem kimondottan sikosítóként árusítják, nem tudom van-e ilyen egyáltalán.

2019. febr. 1. 04:39
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Igen, DM, Rossmann, de Tescoban is van.
2019. febr. 1. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Középsulis kémiaórán a vazelin összetevőiről tanultatok?!
2019. febr. 1. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Ja, meg szexshopban.
2019. febr. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rossmannban és DM-ben is van. A Sába vizes alapú, aránylag jó árú, a Durex-esek elég drágák.
2019. febr. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én vízbázisút használok és egy szexshopból szoktam rendelni (Megasol Cosmetic Eroticx síkosító). Az tuti nem bántja az óvszert. Nekem a durex-el az volt a bajom, hogy ragadsz tőle, de kegyetlenül, illetve elég drága is.
2019. febr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem, hanem a kőolaj feldolgozásánál mintha szerepelt volna termékként a vazelin is.
2019. febr. 1. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!