Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet még valaha nagyobb mellem?

Lehet még valaha nagyobb mellem?

Figyelt kérdés
(Lehet nem ebbe a kategoriaba illik de nem tudtam melyikbe irni) na szóval tini lány vagyok és pajzsmirigy alulműködéses ami ilyen hormonproblémákkal is jár. Nagyon vékony vagyok és még mensim sincs. A mellem nayon kicsi, a 70/A-s melltartómat sem tölti ki teljesen. Sok ruha nem is áll jól rajtam, amit szeretnék hordani! Szégyellem ahogy kinézek, ezért nem is hordok feszülős ruhákat. Sokszor sírok is emiatt :’(! Anyukámnak sincs nagy melle de azért valamekkora legalább van, nekem meg nincs, ezért úgy érzem magam, mint egy kisgyerek! 😭😭😭
2019. febr. 3. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, hány éves vagy. Egyébként a pajzsmirigy alulműködés többek között hízással jár, nem pedig fogyással. Voltál orvosnál vagy csak valaki rámondta, hogy az? Ha sikerül beállítani a normál hormonszintet, akkor valamennyit hízni fogsz, mellre is.
2019. febr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt korodig még sokat változhatsz. Nekem is ilyen volt még húszévesen is, szörnyű kisebbségi komplexusom volt miatta. Aztán lassacskán megváltozott, és ellentétben a nagyobb mellű kortársaimmal, mai napig nem hordok melltartót.
2019. febr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!