Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők, ki jàrt már így?

Nők, ki jàrt már így?

Figyelt kérdés

Kit kezeltek hüvelyi folyással?

Sajnos több éve hüvely folyásom van és már nagyon zavar. Többször is voltam ez miatt orvosnál de nem adott rá semmit mert azt mondta hogy nem kóros. De egyre jobban zavar, sajnos a páromat is zavarja, mert szóvá tette, ezért nem is olyan jó a szexuális életünk. Akit ezzel kezeltek neki mit írt fel a doki? A folyásom fehér, kicsit darabos de nincs szaga. Természetesen elmegyek dokihoz, de először titeket kérdezlek.


2019. febr. 4. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Irj nyugodtan.
2019. febr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha többször voltál vele orvosnál, és többször azt mondták nem kórós, akkor mi a gond?

Nekem is sok folyásom van, ciklusfüggő hogy épp fehér vagy átlátszó. Nem csíp, nem viszket, semmi problémát nem okoz. Én nem foglalkozom vele.

Esetleg próbáld ki a hüvelyflóra készítményeket. Én heti 1x használom.

2019. febr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem csak azért gond vagy azért zavar mert a páromat is zavarja. Szerinte gusztustalan
2019. febr. 4. 16:33
 4/5 anonim ***** válasza:

A mindennapos folyás normális, a párod meg hülye. Már elnézést. Azt nem tette hozzá, hogy a férfiaknak is van némi váladékozás? A nőknél változó mennyiségű, néha ilyen néha meg olyan. Ha nem büdös, nem túrós konkrétan, nem zöld, sárga, barna, vagy másmilyen furcsaság, akkor nincs vele baj. De ha az orvosnak (többnek!) nem hiszel akkor miért ide jössz kérdést kitenni? Nekünk úgysem fogsz hinni.

Nekem is van mindennapos, egész kevés, de van. Azért mégis csak durva lenne ha kop száraznak kéne lennünk odabenn. Ha meg nedvesek vagyunk belül akkor az elhasznált testnedvnek valahol ki is kell jönnie. Az orrod is kifújod nem? Meg a füled is bezsírosodik egy idő után, amit megint csak ki kell tisztítani.

Vilagositsd fel a pasidat, hogy gyorsan fejezze be ezt az egész hóbelebancot. Tisztálkodj szeretkezés előtt, meg egyébként is rendesen. Ha meg nem hajlandó megérteni, akkor mivel a folyásodat nem tudod kidobni, a pasidat leszel kénytelen.... ez így megkeseríti az életedet.

2019. febr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nekem csak azért gond vagy azért zavar mert a páromat is zavarja. Szerinte gusztustalan"


Már megbocsáss, a párod b.u.z.i?

Minél nedvesebb a nő, annál jobb a "dolog".

Ha kórós elváltozásod nincs, akkor feleslegesen ne idegeskedj, mindenkinek van folyása. Még azoknak a nőknek is, akik foggátlót szednek.

2019. febr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!