Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől viszkethet a hüvely...

Mitől viszkethet a hüvely nyílása körül?

Figyelt kérdés

Pettig után mindig érzékenyebb ott lent. Hüvelygombám már volt, ez annál sokkal enyhébb és folyás sincs. Vagy normális hogy petting (kéz, száj) után napokig viszket?

18l



2019. febr. 4. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem gomba, akkor lehet, hogy a partnered nyálára vagy érzékeny. Együttlét után mosd le sensitiv intim lemosóval. (És persze előtte is, de az természetes...)
2019. febr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A hüvelygomba nem mindig jár bő folyással, de én a viszketésből bizony arra gondolnék mégis!

Megpróbálkozhatsz hüvelyflóra kapszulával, ha ilyen téren van valami, akkor javíthat.

2019. febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Szórj rá őrölt borsot,észre sem veszed a viszketést!
2019. febr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A gombát nagyon nehéz leküzdeni, sokszor a gyógyszerek sem elegek, hanem életmódbeli változások is kellenek. Egy labor, nem labor, tapasztalat. 2 évig nem tudtuk kordában tartani. A tüneted alapján én is gombára gondolok.

A nőgyógyászom ajánlott egy kúpot, sokat segített, s teljes szívvel merem ajánlani. Fertőtlenítő hatása van gombára, vírusra, baktériumra, de a hüvelyflórát nem károsítja (pl:HPV, herpes...).

Vitalady hüvelykúp, nem olcsó, de nekem megérte az a pár doboz. (A gombaellenes gyógyszer pokoli drága volt, amit mindketten szedtünk, s nem segített. Ez nincs annyi)

2019. febr. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!