Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért csúnyult el a felismerhe...

Miért csúnyult el a felismerhetetlenségig az arcom 22 éves koromra?

Figyelt kérdés

Magamra sem ismerni a 18 éves vagy korábbi képeken, nem vicc...


Jó mondjuk az is sokat ront rajta, hogy a bölcsességfogaim kinyomták a fogsoronat és az áljapcsomat... Az orrom eltört...


De a vonásaim alakultak át drasztikusan... Ezt 20,5 évesen vettem észre...


Azóta csak rosszabb, képeket nem csinálok magamról, csoportképekről "lemaradok" valahogy...


Mintha egy NDK-s úszónőt telenyomtak volna mindennel, úgy nézek ki... Nem sok csúnyább van nálam


2019. febr. 12. 05:13
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Az arc valtozik, ez egy dolog. Ahogy te latod most magad, az viszont inkabb a lelked /lelki allapotod valtozasa.
2019. febr. 12. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Küldj egy képet ha gondolod és megcáfollak.


A szépség relatív dolog, én se vagyok szép kivéve anyámnak és a rokonságnak. De őszintén kit érdekel? Csoportképekről én is lemaradtam anno. Meg a barátok is egy akadt 40-ből de ő legalább igaz volt.

2019. febr. 12. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem a "lelekem" változása... Nem, nem fogom kiadni az anonimitásomat, bocs...
2019. febr. 12. 06:00
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Oke, akkor elcsufultal, most jobb? :D amugy mit varsz a valaszoktol?? H irja vki h o is igy volt, de azota modell szepsegure javult? Nem ertem. Biztos h nem lettel szepsegbol szornyeteg.
2019. febr. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak te magad mondod magad csúnyának, mert nem ilyen a benned kialakult kép a szép arcról. Fogszabályozással a fogazaton, rosszul összeforrt orral plasztikai sebészeten lehet segíteni.
2019. febr. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonymousreview60 ***** válasza:
Fogszabályozás lehetséges, orrplasztika lehetséges.
2019. febr. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is Te látod csúnyának valamiért, esetleg nem olyannak képzelted az arcodat mint most látod és ezért látod nem szépnek.
2019. febr. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem küldesz képet, a kérdésnek nincs akkor értelme.
2019. febr. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó kérdést írtál már ki, hogy elférfiasodott az arcod. A többinél is írták, hogy menj el hormonvizsgálatra. Most hiába írsz még 100 ilyet ki...
2019. febr. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha valóban durvultak a vonásaid, az utalhat akromegáliára (jellemzően egy növekedési hormont termelő daganat okozza az agyalapi mirigyben). Menj el orvoshoz, mert a GYIK-en nem tudnak rajtad segíteni.
2019. márc. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!