Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájdalmas menses csak a bal...

Fájdalmas menses csak a bal oldali petefészkem fáj. Olyan mintha belül vérezne. Mitől?

Figyelt kérdés

4 hónapja szültem.

6 hét letelte óta már ez a 4.menses.

Tegnap késő este jött meg.

Egész este görcsölgettem.

Hozzá tartozik szoptatok is még.

Ma pedig a bal oldali petefészkemnél érzem azt hogy belülről ott vérzik.


2019. febr. 13. 10:54
 1/3 A kérdező kommentje:
A fájdalmak kicsinyitett verziói a vajúdásnak!
2019. febr. 13. 10:55
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy azt éreznéd, ha belső vérzésed lenne, így inkább ne képzelj ilyeneket. Vegyél be gyógyszert, kérdezd meg patikában, mit lehet szoptatás mellett. Nekem is nagyon fájdalmas lett a menzeszem a második gyerek után (nem használt semmi, havonta egyszer 3 napig aludni és dolgozni menni sem tudtam, és bizony pont olyan, ha nem rosszabb volt, mint a vajúdás), végül kiderült, hogy hormonális okok okozták, egy év alatt lassan rendeződött, de érdemes persze elmenni nőgyógyászhoz, hogy a szervit kizárja - szóval kérj időpontot, hogy mire nem vérzel, el tudj menni. Kitartás. (És természetesen ha nagyon rosszul vagy, háziorvost, ügyeletet is ki lehet hívni.)
2019. febr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nazzi?
2019. febr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!