Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti volt, hogy átáztatok...

Ti volt, hogy átáztatok durván valahol, hogyan reagáltak?

Figyelt kérdés

Egyetlen egyszer volt, hogy nagyon, hogy az egész nadrágom, szék és még folyt is...


Nyolcadikban, aszem 1 éve menstruáltam...


Óra előtt kicseréltem a betétet, tampont nem is lehetett kapni a falusi boltban...


Szószerint éreztem, hoy bugyog a vér, rendesen... Szószerint ömlött belőlem, már éreztem, de gondoltam ki fog tartani a teljesen új betég.. Azóta sem jártam így soha, patakokban folyt belőlem. Max. olyan fordult elő azóta, hogy éjszaka átázok kicsit, vagy lesz a gatyán egy pici csepp, de tampon óta az se... Óra végére még a székről is folyt a vér...


Egy valaki észrevette, pedig próbáltam eltakarítani, lemosni, utolsó óra volt, felkiáltott aztán kezdódött a pokol...


Napokig alig mertem suliba menni, meg állandóan azt kellett hallgatni, hogy "bemenstruált". Meg egy-két okos férfi tanár is gúnyolódott a napköziben, hogy igénytelen, meg van a tanáriban betét, mért nem kért...


Egy az nem én voltam az első, meg ez valami gond volt, hogy patakokban folyt...


Ja meg most nőként a dm-ben röhögött ki nyerítve pár kiscsaj, higy sok minden más mellett tampont is vettem, azt hittem hozzávágom...


2019. febr. 14. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Két eset volt. Egyszer vásárlás közben, egyszercsak elöntött a vér, nem szokott sosem olyan erős lenni, mire el tudtam menni mosdóba, totál eláztam, volt folt rendesen a nadrágomon, ha valaki pont odanèzett, látta. Ráadásul nem is kocsival voltam, nem is tudom, mivel takartam el, csak arra emlékszem, hogy a buszon nem mertem leülni.

Másik esetben munkahelyen, a székemet véreztem össze, akkor sötét nadrág volt rajtam, szóval rajtam nem látszott, de a széken úgy rendesen. A főnökömmel közös irodánk volt, alig vártam hogy hazamenjen, hogy valahogy ki tudjam szedni a foltot. Meg reméltem, hogy nem fog odajönni, és felállítani valamiért, de szerencsém volt, nem sok volt már a munkaidőből, úgyhogy megúsztam.

Elég ciki tud lenni az biztos, főleg kamaszkorban. De felnőtt nőként a vihogó kiscsajokat ugyan szrd már le.

2019. febr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Persze leszarom, csak szar napom volt, majdnem hozzájuk vágtam... De nem hatott meg.


De ez egy maradandó élmémy, főleg a felnőtt tanárok. Ja meg olyan gyenge lettem és rosszul voltam, hogy alig botorkáltam haza... Ez egy szánalom..

De nálunk divat volt gúnyolódni.. M

2019. febr. 14. 18:10
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezt a megaláztatást még náig nem dolgoztam fel... Rettegtem suliba menni... Amit itt kaptam, az meg...


Majdnem egy évig nem mertem kimenni a házból, ha menstruáltam.... Felmentettem magamat, mert mi van, ha tesiórán járok így, perszevegy idő után rájöttek, ment, hogy "biztos bemenstruál megint", akkor egyszer direkt kalapáccsal összevertem a lábamat, hogy elestem és ne kelljen tornászni...


Olvastam, hogy valaki emiatt lett öngyilkos, teljesen megértem, borzalmas, amit ilyenkor tesznek a gyerekek... Főleg, hogy nem tehetsz róla, meg nem is tudsz rá felkészülni, mert belőlem is ömlött csak úgy a vér, pedig nincs erős vérzésem...


Mocskos szemetek

2019. febr. 14. 21:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ciki lesz de nekem jó párszor megtörtént kamaszként, általános iskolában, meg talán 1x középsuliban is. Nagyon cikinek éreztem és alig vártam hogy haza érjek.

Általánosba emlékszek volt 1x olyan hogy világos nadrágban voltam és osztály vigyáznál vki megszólal hogy barna folt van a seggemen. Gyors eltakartam meg "értelmetlenkedtem" hogy mi lehet az... reméltem hogy azt hiszik vmibe beleültem😂


Meg volt hogy a széken is látszott... vártam míg mindenki kimegy és letöröltem zsepivel bár nem jött le, és kicseréltem a széket 😂

Nagyon gáz volt. De rossz olcsó betétet is használtam és túl sok vér jött.. 😂


Ma meg nagyon figyelek rá és aggódok is amikor erősebb napok vannak, de szerencsére már nem fordul elő ilyen és a régi sztorik ma már vicces. Bárkivel megtörténhet, bárki járhat így vagy úgy, csak nem veszi észre más és nem mesélik el 😃

2019. febr. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Ja, amúgy nekem os egy sz.r olcsó Realos betétet vette anyám,már amikor vett és közölte, hogy a 6 darabosnak elégnek kell lennie... De nem ezért áztam át és ilyen szinten megalázni senkinek senkit nincs joga...
2019. febr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!