Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ötödik naoja, hogy voltam...

Ötödik naoja, hogy voltam vért adni. Még nem küldték az SMS-t, hogy felhasználták a vért. Lehet, találtak valamit és azért nem szóltak?

Figyelt kérdés
2019. febr. 15. 07:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Félsz, hogy van valami a véredben? Van rá okod? Kérj kivizsgálást házi orvostól, beutal és teljes vérképet megnézik. Némi betegségekkel a nemi gondozók foglalkoznak.


Ha nem életét mentésnél használják közvetlen a vért, hanem gyógyszer készül belőle, vagy más, nem szoktak SMS-t írni.


Amúgy az SMS-ért adtál vért, vagy más oka is volt? Mert szerintem a többi ok sokkal fontosabb és becsülendőbb. Köszi, hogy adtál vért! Számít. Sokat számít. Akkor is, ha nem kapsz róla SMS értesítést.

2019. febr. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha találnak valamit, úgyis szólnak!

A vér sokáig eltartható, nem biztos, hogy rögtön szükség van rá. Sajnos, van amit fel sem használnak, mert pont nem arra van szükség. Ezért fontos, hogy sok vér legyen raktáron, hogy legyen miből választani.

2019. febr. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Természetesen nem az SMS miatt adtam vért. Mindig szoktam. Csak máskor már ilyenkor küldik az SMS-t és most kicsit elgondolkodtam rajta, hogy miért nem. 😊
2019. febr. 15. 08:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig hetek utan hasznaljak csak fel akkor kapom az sms-t. :)
2019. febr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért az nagyon extrém eset lenne, ha az 5 napja adott véredet be kéne adni valakinek. Először is ezeket még fel kell dolgozni. Másodszor pedig lejárat szerint kerülnek beadásra.
2019. febr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!