Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt valaki aki elköttette...

Van itt valaki aki elköttette magát de nem császár közben? Lehet rossz a kategória.

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék kell e fájdalomra számítani műtét után, mennyire viseli meg a szervezetet, meddig tart a felépülés.

Szexuális életet mikortól lehet élni?

Tapasztaltál e valami változást mondjuk menzesz alatt a műtét után?

Minden tapasztalat érdekel a témával kapcsolatban.



2019. febr. 15. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

10 évvel ezelőtt csináltattam, laparoszkópos technológiával végezték. Az altatás után elég másnapos voltam (émelygés-hányás) de ezt leszámítva nem voltak fájdalmaim. Egyáltalán nem viselt meg, akár már másnap képes lettem volna dolgozni (irodai munka). Varratszedés még annyira sem fájt, mint egy szemöldökszedés.

Ami fájdalmas lehet: műtét alatt gázzal fújják fel a hasüreget, hogy könnyen tudjanakmozogni az eszközökkel. Ezt ugyan leengedik, de ha marad bent valamennyi, az amíg fel nem szívódik (pár nap), ide-oda mászkál az emberben, és ha megnyom egy ideget, hirtelen, bár azonnal múló élet szúrást tud váratlanul okozni.

Szexuális megkötésre nem pontosan emlékszem, hogy volt-e egyáltalán... menzeszben semmi változás, minden teljesen ugyanolyan. Libidó viszont emelkedett, mert valami hihetetlen biztonság és szabadságérzet lebegett rajtam hónapokig.

2019. febr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Én most készülök rá és bár az orvos elmondja a "kötelezőt", az nem személyes tapasztalat.

2019. febr. 15. 21:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézd csak, ő nem itthon csináltatta, de az eljárás ugyanaz volt nálam is, elég részletesen ír, érdemes végigolvasni az első és a második részt is: [link]
2019. febr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!