Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 72 órás tabletta után jobb...

72 órás tabletta után jobb nagy szeméremajkam megduzzadt, kicsit viszket de semmi egyéb. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Vasárnap nem védekeztünk barátommal anál során. Kedden elmentem orvos felírt CNS kúpot és kedden bevettem egy esemény utáni tablettát is (az most mindegy miért...)

Csütörtökön a jobb nagy szeméremajkam megduzzadt és egy hangyányit viszketett is. Azota is még meg van duzzadva. Pénteken mentem gyors kiváltottam a CNS kúpot és tegnap este használtam az elsőt. Mikor magyarázta az orvos úgy értettem, hogy nem túl normális a hüvelyváladékom (mondtam neki, hogy általában olyan szokott lenni mint mikor megnézte) és ez rendbehozza a dolgokat bent. Mire jo a CNS kúp? Veletek fordultak már elő ilyen tünetek és ha igen mivel kezeltézek?

Tegnap óta haszálok canesten krémet is.



2019. febr. 16. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, minek vettél be egy lórúgásnyi hormont, mikor nem is a hüvelyedben volt a barátod pénisze... Egyébként a vertikális ajkaid kinézetét nem befolyásolja az esemény utáni tabletta. Viszont a ciklusodat a következő fél évre igen. Miért használsz úgy egy (vagy több) gyógyszert, hogy fingod nincs, mire való? Tönkre akarod tenni a szervezetedet?
2019. febr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A CNS kupot ahogy a 72oras tablettat is az orvos irta ki. Ha ez a ketto gondot okozna egyutt gondolom tudna es nem irta volna ki.
2019. febr. 19. 00:36
 3/5 anonim ***** válasza:
A kettő együtt nem okoz gondot. Csak vicces, hogy mindkettőt úgy használod, hogy lövésed sincs, mire való.
2019. febr. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A 72orasat nyilvam tudom mire valo. CNS kupot most irtak ki eloszor nekem.
2019. febr. 19. 10:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Seggbepattintott a pasid, és bevettél egy esemény utáni tablettát. Ezek alapján azt kell mondjam, nem tudod, mire való. Másrészt ha nekem felír valamit az orvos, én megkérdezem, miért írta fel, mert mindent csak úgy nem használok el.
2019. febr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!