Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tudnak csinálni ha süllyed...

Mit tudnak csinálni ha süllyedésem van?

Figyelt kérdés
A második szülésem után nem sokkal vettem észre hogy mintha valami kilógna a hüvelyemből nem nagyon,de azért ha oda nyúlok érzem.Olyan más lett az egész még a hüvelyem is.Gusztustalan az egész.mit lehetne ezzel csinálni?Dokihoz mikor mentem majdhogynem kinevetett hogy lehetetlen hogy süllyedésem van.Tavaly rákszűrésen alig tudta azt a kacsát felhelyezni nagyon fájt.Már mennem kellene rákszűrésre de nem merek el menni olyan rossz volt legutóbb.Valami megoldás erre a nyavajára?
2019. febr. 21. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Enyhébb süllyedések esetén létezik lézeres kezelés, de drága mint a méreg. Súlyosabb esetben műtét, aminek a típusa attól függ, hogy milyen típusú a süllyedés. Számos helyen foglalkoznak már kifejezetten uroginekológiával, olyan helyet kellene keresned.
2019. febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, létezik intim műtét, és tényleg drága. Facebook-on van egy csoport, egy budapesti dr nő csinálja, ilyesmi a neve : méhsüllyedés... Később megkeresem pontosan. Ő erre specializálódott, vannak neki izom stimuláló eszközei, súlyai stb, akik ilyen problémákra vannak kitalálva. Nekem is ilyen gondom van, pár napja találtam rá a közösségre.
2019. febr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A csoport neve : "Medencefenék problémák (méhsüllyedés, hólyagsérv, végbélsérv, inkontinencia...)"
2019. febr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Megkeresem a csoportot.
2019. febr. 23. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!