Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges a méhnyakrák...

Lehetséges a méhnyakrák teljesen tünetmentesen?

Figyelt kérdés

Sosem voltam senkivel óvszer nélkül, illetve össz-vissz csak két partnerem volt.

Decemberben korábban jött meg, mint kellett volna, januárban minden oké volt, most februárban azonban megint nem időre, és rövidebb ideig is tartott, így hétfőn hívom az orvost, biztos, ami biztos.

Más tünetem nincs, csak ez. Korábban sose volt semmi bajom.


Viszont már betegre idegeskedem magam, mert egyszer lehet véletlen, másodjára nyilván nem az.

Az első, ami persze eszembe jutott, hogy mi van, ha méhnyakrák.


2019. febr. 21. 21:42
 1/2 A kérdező kommentje:

Ebben a hónapban durván fel voltam fázva sajnos.


Olyan tüneteim, mint a normálistól eltérő folyás, fájdalom együttlétkor vagy azt követően, illetve kontakt vérzés, vagy köztes vérzés szerencsére nincsen.

2019. febr. 21. 21:44
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne idegeskedj. A méhnyakráknak nem tünete a szabálytalan menstruáció.

[link]


Persze azért menj el szűrésre, mert láthatod, hogy mire tünetek jelentkeznek, általában már sokadik stádiumú a folyamat, és elég rossza a gyógyítás esélyei.

2019. febr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!