Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen hormonális gond állhat...

Milyen hormonális gond állhat a háttérben?

Figyelt kérdés

31 éves nő vagyok. Legfőbb problémám a férfias típusú szőrnövekedés állon és bajusz környékén. Nagyon erős, szinte borostás jellegű szőrnövekedésről van szó, amit ha naponta nem "kezelek" nagyon zavaró.

Hormonálisan ki vagyok vizsgálva...pco kizárva, női hormonok teljesen rendben, tsh közel 10 éve kezelve van teljesen rendben, illetve van egy szintén kezelt inzulinrezisztenciám, ami diétával szabályozva van. Tehát minden értékem normál tartományban van, ezért nem értem mi állhat a háttérben. Tesztoszteron is volt nézetve, és semmi gond vele. Teljesen tanácstalan vagyok és már nem tudom mi állhat a háttérben. Volt valakinek hasonló tapasztalata? Szerintetek milyen hormont nézessek még meg vagy milyen vizsgálatra menjek?


2019. febr. 25. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
A PCO diagnosztikája elég összetett, ilyet elég bátor dolog kijelenteni, hogy "PCO kizárva"
2019. febr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor gondolom az van nekem is.

Milyen jó h magánklinikán kb 200 ezer ftomba került millió vizsgálat és mégsem derült ki.

2019. febr. 26. 06:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Pont annyira bátor dolog egyetlen komment alapján kijelenteni azt is,hogy "akkor nekem az van".


Talán ha leírnád a leleteid, vagy valami.

Gyakorlatilag a fő panaszodon kívül nem tudtunk meg az égvilágon semmit.

2019. febr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem írom le a leleteimet és köszönöm a segítséget!
2019. febr. 26. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!