Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez még beleférhet?

Ez még beleférhet?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy kb egy hónapja nem jött meg. Sosem volt rendszeres de ennyit még nem késett. 3 éve menstruálok, most elég stresszes az életem, szóval ez lehet az oka. Viszont az önkielégítés világát a múlt hónapban fedeztem fel. Tudom hogy nem terhes vagyok de ez befolyásolhatja valamennyire a mostani havim elmaradását? Mármint az hogy kielégítettem magam.

2019. febr. 26. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Az önkielégítésnek nincsenek káros következményei. Előfordulhat hosszabb kimaradás, olyan is, hogy jóval hamarabb jön meg. Szerintem ameddig nem gyakori a dolog nem kell aggódnod, ha rendszeresen előfordul keresd fel a nőgyógyászt.
2019. febr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az orgazmusnak semmi köze a menstruációhoz. Viszont ha 1 hónapja nem jött meg, akkor nincs semmi gond. Egy hónap átlagosan 30 napos. Egy ciklus pedig kb 21-40 nap között normális.
2019. febr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem befolyásolja. Emiatt nem marad el.
2019. febr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat... nem nagyon vagyok otthon ebben a témában de most nagyjából megnyugodtam
2019. febr. 26. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!