Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS hüvelykúp beszorult?!

SOS hüvelykúp beszorult?!

Figyelt kérdés
ma este használtam el hála az égnek az utolsó kúpot is. már nagyon vártam, mert a tablettától fájt a hasam és puffadtam. eddig az első éj kivételével mindig egyszerűen ment a felhelyezés (de szokatlan volt, mert szűz vagyok), viszont most a kúp beszorult a hüvelynyílásba.. egyszerűen nem tudtam feltolni, se kiszedni, hiába lazítottam el magam ott, nedvesítettem be. de egyszerűen beragadt. nagyon próbáltam kiszedni, lehetőleg hogy ne sértsem meg a bőrt körülötte, de amikor sikerült a kúp végére ráfognom, és elkezdeni húzni kifelé, meg sem mozdult, viszont rettentően fájt. szóval se beljebb, se kijjebb nem tudtam szedni, így félig kilógva várom hogy elolvadjon. még most is fáj ott...megpróbáltam most is megragadni a burkának a végét, hogy már megolvadt belül, és elkezdtem húzni, de ismét nem lehetett, mintha "beakadt" volna valamibe odabent.. nem értem miért lehet, mi történhet. :( csak két nap múlva tudok a nőgyógyászomhoz menni, illetve a hétvégén terveztem elveszteni a szüzességem a barátommal, és ezt már a körülmények miatt nagyon sok ideje el kellett halasztani, nagyon nem szeretném még tovább. de most nagyon félek, hogy mi lehet. :( igazán nem szeretnék már emiatt aggódni, valaki nyugtasson meg
2019. febr. 27. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Te fogyatékkal élő vagy?


Hagyd ott, majd feloldódik.

2019. febr. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igazából itt az aggodalom oka nem a kúp maga, hanem hogy ez utalhat-e valamilyen gyulladásra ott.. pedig most szedtem ezt a pont gyulladásra, fertőzésre való kúpot..
2019. febr. 27. 00:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi bajod. Rosszul raktad fel, ráparáztál, hüvelyi izmok összeugrottak, ha olyan a tabletta felülete az is nehezítheti a felrakást. Lazulj el válts pózt, vagy mondjuk állj a zuhany alá és a vízsugárral oldd fel.
2019. febr. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mégvalami, használj hüvelyflóra visszaállítót is a kezelés után.
2019. febr. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Éppen kikecmeregve egy gyulladásból, nem a legokosabb dolog utána rögtön elveszíteni a szüzességed.

Megjegyzem, anno mi is megterveztük, hogy mikor lesz az első alkalom :D Mindketten úgy besültünk, hogy a végén már csak röhögtünk. Utána 1,5 hónappal spontán voltunk együtt. ;)

2019. febr. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!