Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi baja lehet a puncimnak?

Mi baja lehet a puncimnak?

Figyelt kérdés
be van pirosodva és nagyon csíp. és mikor barátommal akartunk szexelni annyira fájt hogy még bele se tudta rakni.:S
2010. júl. 2. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen fertőzést kaptál, lehet gomba, ha strandon jártál, ott is be lehet gyűjteni, sűrgősen orvoshoz menj, a párod is elkaphatja.
2010. júl. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg hüvelygomba. Keress fel egy nőgyógyászt!
2010. júl. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
csúnya fertőzés...orvos kikezel pikk-pakk
2010. júl. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyértelműen hüvelygomba. Orvos, vagy Canesten kúp és krém.

No sex vagy óvszerrel, mert a barátra átvihető. Ennek a leg kellemetlenebb eredménye az ún. ping-pong effektus, azaz, hogy mire egyikőtöket kikezelik, visszakapja a másiktól.

Javasolnám, hogy a párod is menjen veled.

2010. júl. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem szeretnék elmenni orvoshoz mert a szüleim nem tudják hogy már nem vagyok szűz.. a barátomtól nem kaphattam el már 2éve együtt vagyunk és nagyon hűséges tipus..

orvos nélkül ezt nem lehetne kikezelni??

raktam rá hintő port és máris múlt a gyulladás..

inkább olyan mint mikor a kisgyerekek feneke be van pirosodva..csak nekem nem a fenekem...

2010. júl. 2. 17:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Menj el nôgyógyászhoz! A szüleidnek nem kell tudniuk róla, az orvos nem mondja el. Az önkezeléssel az a baj, hogy nem tudod pontosan mi bajod van és félrekezelheted magad. Gombás fertôzésre tényleg jó a canesten, de ha nem kezeled ki jól és csak dugdosod magadba, akkor az kárt is okozhat.

Szóval irány az orvos és ez a barátodra is vonatkozik.

2010. júl. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ez tuti gombás fertőzés, minél hamarabb menj gyógyszertárba és vegyél Pevaryl G kúpot. Három napig kell használni, az segíteni fog. De addig no sex, mert oda vissza adogatjátok egymásnak a gombát. Ha makacs a dolog és a Pevaryltól is csak egy ideig múlik akkor muszáj leszel orvoshoz menni. Nőgyógyászhoz egyedül is el lehet menni, nem kellenek a szüleid hozzá!!
2010. júl. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem győzőm hangsúlyozni a hétköznapokon is, hogy tessék elmenni orvoshoz a problémákkal, mert később súlyos szövődményeket, akut esetben meddőséget is okozhat áttételesen.

A házipatika jó dolog, de náthára, fejfájásra. Az már neveléspszichológiai kérdéskörbe tartozik, hogy miért jutottak el a szülők odáig veled, hogy nem mered elmondani nekik, hogy már nem vagy szűz.

Ezen a ponton én is szeretném kiemelni, hogy az orvosnak titoktartási kötelezettsége van, nem beszélhet rólad senkinek, ha meglátogattad, s nem is szoktak.

2010. júl. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!