Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a hasam szex közben...

Miért fáj a hasam szex közben ha mélyre hatol a párom, vagy intenzívebb a szex? Menstrusciónál is fáj a hasam ha tampont használok.

Figyelt kérdés

Szex közben mintha a méhszájam bökdösné vagy ott fentebb valamit és nagyon fáj.... néha úgy is érzem h a hugyholyagom bökdösné és pisilnem kell, pedig előtte voltam. Egyébként ha olyan pózban vagyunk ahol nem tud teljesen behatolni akkor nem fáj és nincs semmi kellemetlenség. Valami egészségügyi probléma lenne? Régebben is fajt a szex olyan pózokban de nem ennyire! Mivel a támpont használata is előidézi a fájdalmat ezért gondolok valami nagy bajra.... daganat? Vagy valami gyulladás ?

Jövőjét én fogok menni dokihoz.... de ha valaki tapasztalt ilyet vagy tudná mi lehet a baj akkor írja már meg légyszives. Előre is köszönöm.


2019. febr. 28. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Alapból is előfordulhat ilyen kellemetlenség szex közben, mivel a hüvely viszonylag rövid.

Viszont ha csak mostanában tapasztaltál ilyesmit, jobb megnézetni. Talán egy kis gyulladás. Nem gondolnám, hogy daganat lenne...

2019. febr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg alkati dolog. Nem egyforma minden nő. A férfiak mérete sem egyforma.
2019. febr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Remélem csak ennyi ahogy írjátok.

Bár régebben a tampon használata sem okozott problémát ... most kb.3 hónapja

És a szex sem így .... 😕

2019. febr. 28. 13:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha alapból ilyen akkor nagyobb a barátod és bizony, a méhszájadat bökdösi, ebből aztán jön a hasfájás, netalántán hányinger.

Ha 5 éve együtt vagytok de csak 3 hónapja vannak panaszaid, akkor gyerünk nőgyógyász. Akármi lehet, nem kell rákra gondolni. De akár lehet megváltozott menstruáció és lelkipanaszok a háttérben, nem biztos testi probléma.

2019. febr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hosszabb a szerszám mint neked és nyomkodja a méhszájat. Idővel majd elmúlik, biztos korai még a kapcsi és nincs bejáratva.
2019. febr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel és tampont már nem is használok,mert fáj és volt rá példa,hogy be is görcsöltem tőle

Most 27hetes terhes vagyok és minden rendben (mindig minden rendben volt leszámítva hogy néha vót gombás fertőzés )

Szóval ezt nem gondolnám nagy bajnak

Mi ilyenek vagyunk :)

2019. febr. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok

Nem vót hanem volt (elírta a telefon )

2019. febr. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!