Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mell ultrahangnál valóban nem...

Mell ultrahangnál valóban nem tudják megállapítani a csomó típusát?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Voltam mell ultrahangon voltam, viszont a doktornő nem mondott semmi konkrétumot. 7mm csomót talált, azt mondta lehet az bármi. Biopsziát javasol. 25/L
2019. márc. 1. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Valóban nem tudja az ultrahang kimutatni, hogy mi az, csak megmutatja, hogy van ott valami és hogy az mekkora. A pontos meghatározásra a biopszia való, mert a kivett sejtek típusát úgy tudják meghatározni.

Én tavaly csináltam végig, sajnos rossz eredményt kaptam, de még időben. Ezért nagyon fontos, hogy megcsináltasd a biopsziát, életmentő lehet az eredménye!

2019. márc. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hogy vagy most? Milyen kezelést kaptál? Jobbulást kívánok
2019. márc. 1. 18:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem tudják.
2019. márc. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyes vagyok. Túl vagyok a kemoterápián, mert az én csomóm rosszindulatú daganat volt, most a műtétre várok. Optimista vagyok, jók a leleteim és jók az esélyeim, örülök, hogy nem vártam egy percet sem és azóta is mindenkinek azt tanácsolom, az a legjobb, ha biztosat tud.

Nem szabad várni!

2019. márc. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!