Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valakivel történt már hasonló?

Valakivel történt már hasonló?

Figyelt kérdés
Sziasztok,igazából nem tudom hogy történt e már hasonló itt valakivel, de ha igen kérlek ne tartsd magadban. 20 éves lány vagyok,fogamzás gátló tablettát soha nem szedtem és nem is tervezek szedni.Az előzmények amit tudni kell hogy elég rendszertelen ciklusal rendelkezem, viszont ezeket fájdalom és kín szenvedés nélkül élem meg,emelett nem élek sűrű nemi életet, de előtte is volt pár alkalom hogy amikor éltem, pecsételő vérzés vagy lüktető fájdalmat tapasztaltam, de a nőgyógyászom mindig mindent rendben talált. Nem régiben meg ismerkedtem egy sráccal akivel jól alakultak a dolgaink eddig, viszont az együtt lét után (nem védekeztünk) pár nappal erős mell fájdalmat tapasztaltam, emelett feszült és néha erőssen szúrt de a szúrás mindig vagy a jobb vagy a bal egyszerre mindkettőben nem tapasztaltam. Majd ezt követően szintén pár napra rá alhasi fájdalmakat tapasztaltam petefeszek és méhnél kB, majd sűrűn le vert a víz, lázasan éreztem magam, melltartót itt már nm tudtam viselni! Ehhez még csatlakozott, émelygés, szédülés, hányinger, mellbimbó duzadás pigment változás, néhol fehér volt, néhol pedig sötétebb barnás, ez a változás szemérem ajkaknal sem volt másképp, emelett sűrű vizelési ingert tapasztaltam. Ezek a tünetek után szerintem nem én voltam az első akinek meg fordult a fejében hogy talán babát vár, hisz pont ovulációkor történt az aktus védtelenűl, és a tünetek erre utaltak. Viszont a havi menstruációm meg jött, még hamarabb is mint vártam, bár elég furán, szörnyű görcsökkel, erősen, de halvány pirosan,és aznap estére már barna lett majd újra piros és ma van a második nap barnázásal... Így jelenleg ki zárható a baba ez által. Viszont alhas és méh tájékán észre vettem félkör ívben egy fehér pigment foltot, emelett pontosan mehnel egy kis ki tűremkedett fehér foltot ( mármint hogy el húzom az ujjam a hasamon és nem feltűnő de érezni h meg ugrik az ujj rajta, mint egy csomón) ma reggelre pedig egy elég éles szuro jobb mell fájdalomra ébredtem. Valakivel történt már hasonló? Talán hormon zavar lehet? (főként hogy mint írtam nálam a havi vérzés is görcs és mell fájdalom és hasonlók nélkül tünet mentesen zajlott eddig) esetleg tippek mit is kellene ezek által ki visgaltatni?! 08-an időpontom van a nőgyógyászhoz hisz ez már 3 hete zajlik kB. :(
2019. márc. 2. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:

"Így jelenleg ki zárható a baba ez által"


Hát ezzel a kis maszatolással, amit leírtál, marhára nem zárható ki a terhesség. Terhességi tesztet kellene csinálni. Máskor meg védekezni normálisan, mert gondolom nem akarsz gyereket.

2019. márc. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, és 8-án az orvos semmit se fog látni, akkor sem, ha terhes vagy. A teszt hamarabb kimutatja.
2019. márc. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól mert megjön vagy pecsétel attól még lehetsz terhes, csinálj egy tesztet.
2019. márc. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem zárható még ki teljesen a terhesség. A tünetek nagyon arra utalnak. Tesztelni kellene első körben. Lehet megfogant a baba, és elvetéltél, de lehet megerősödik a terhesség.
2019. márc. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok, bocsi hogy még csak most,de nem volt eddig időm, arra hogy nem szeretnék babát a válaszom, hogy de igen szeretnék, nyilván nem lenne tervezett,és valóban most még felelőtlenség lenne egy friss kapcsolatba szülni, elvégre össze kellene ahhoz csiszolodni egy párnak, nm mellesleg anyagi, viszont koromtól független, tervezem, és már alapozok is a jövőmre és a család alapításra pénzügyileg, elvégre azért dolgozom hogy éljek, emelett a jövőm biztos alapokra tudjam építeni,viszont a nőgyógyászom szerint nincs baba, legalább is ő nem látta, egyedül jobb oldalon több tüszőt látott, de az bármiről lehet szerinte.fogamzás gátló tablettát írt ki így ezt már valószínűleg biztosra vehetem, elvégre ha lenne lehetőség terheségre, biztosan nem írta volna ki,sőt a baba tervezés időpontját is el kérte, hogy kB mikor szeretnék leghamarabb majd hogy minden rendben legyen már ha úgy alakulna, és a tabletták se zavajonak be, amivel egyébként azt mondta h a ciklusom be állítása a cél hisz nagyon rendszertelen...de azért köszönöm a válaszokat, ha úgy lenne most is örülnék neki, és igazából készen is állnék rá, hiába nagy szó ez egy 20 éves lánytól, viszont jobb ha még nem, és nyilván felelőtlenség volt nem védekezni, de már meg történt, és elég sok ember hasonlóképp meg teszi, csak épp van h másképp alakul mint tervezik, hiába a bizalom nyilván jogos.
2019. márc. 12. 04:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!