Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez utalhat mellrákra? Vagy...

Ez utalhat mellrákra? Vagy valami más?

Figyelt kérdés

A bal mellemen ki jött valami már egy jó ideje, de azt hittem, hogy valami kelés, pattanás (hajlamos vagyok a pattanásosodásra). Tegnap tusolás előtt mikor vetkőztem, arra lettem figyelmes, hogy vér folt van a kezemen, aztán rájöttem, hogy ez a valami fakadt ki, vérzett ki. Néha enyhén fájni is szokott, pl. tegnap tusolás közben, meg volt már, hogy fájt a bal mellem, de ritkán.


Ezen kívül semmilyen más jele nincsen annak a betegségnek, mellbimbóból sem jön semmilyen folyadék, bőrön sincs semmilyen elváltozás ezen kívül.


Jövőhéten mindenképpen orvoshoz megyek, de érdekelne, hogy van-e okom aggódni, vagy valakinek volt-e hasonló?


Ha számít valamit, nagy mellem van.


Válaszokat előre is köszönöm! 23/L



2019. márc. 2. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez vigasztal, nekem is volt ilyen, rájöttem, hogy egy konkrét melltartóm okozza, annak csúszásgátlós merevítő része volt, és amiatt bepállott és pattanásosodott a bőröm. És ott kijött egy ilyen tai, ami többször kigyűlt.

Mikor mellőzni kezdtem azt a melltartót, akkor minden elmúlt.

Barátnőmnek meg a sampon okozott pattanásosodást, ahol a sampon végigfolyt rajta ott patik jöttek ki neki, pl a melle oldalán is.


A melled mindig be van "csomagolva", nem egyszer műszálas textíliába, és hát ott is ember vagy és meleged van ott is. Simán lehet egyszerű pattanás, de persze a biztos az, ha megmutatod egy dokinak.

2019. márc. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem mellrák, csak egy kelés. Sajnos én is hajlamos vagyok rá, volt hogy kifakadt és újra begyűlt. Ragaszd le, ne piszkáld.
2019. márc. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp orvosnak meg kell mutatni.
2019. márc. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!