Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy kb mindennap...

Normális hogy kb mindennap fehér folyásom van?

Figyelt kérdés

2019. márc. 4. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális. Tisztul a hüvelyed. Ha nem fáj/csíp/szúró szagú/darabos/büdös/nem viszket, akkor minden rendben.

Ha a felsoroltak közül valamelyik igaz rád, akkor javaslom nőgyógyász felkeresését.

2019. márc. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak esetek amikor normális, de a mennyiségtõl is függ, és ahogyan leirta az elõzõ válaszoló.
2019. márc. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze. Az lenne a gond, hogyha nem lenne folyásod. A hüvelyünk állandóan nedvességet (méhnyaknyákot) termel, ennek a mennyisége és az állaga folyamatosan változik a menstruációs ciklus során. Néha szinte semmi, máskor meg átáztatja a bugyit.
2019. márc. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Állítólag normális.. Bár ne lenne az, r0hadtul zavaró. :(
2019. márc. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Tisztaságibetéttel nem zavaró, és a bugyi is tiszta marad
2019. márc. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

#5

Igen, pont ettől kaptam el állandóan gombát, hogy nonstop tisztasági betétet használtam. Nem ajánlom. Úgyhogy most nincs betét, cserebugyit viszek magammal, ha egész napos programom van. Nevetséges...

2019. márc. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

#6 attól pont, hogy nem kapsz gombát, vagy nem cserélted, vagy más miatt lehetett, de attól tuti nem. Gondolkodj egy kicsit, úgyanúgy folyik abba is, mint a bugyidba..

Egy igényes, tiszta nő használja.

2019. márc. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

#7

Nyilván jobban értesz hozzá, mint a 2 különböző nőgyógyász, akiknél jártam a problémámmal. :D

2019. márc. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Persze, ha valaki nem cseréli nyilván begombásodhat
2019. márc. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
Nyilván annyira idióta vagyok, hogy nem cseréltem elég gyakran, nyilván nem kértem tanácsot a dokitól, nyilván nem tájékozódtam. :D
2019. márc. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!