Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A párom okozhatja a szex...

A párom okozhatja a szex utáni alhasi fájdalmat és vizelést?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy éve szenvedek felfázós tünetekkel, végigjártam az urológust és nőgyógyászt is. Egyszer találtak nálam Staphylococcus baktériumot, arra kaptam antibiotikumot (nem egyet) de utána még mindig nem voltam jól, másik orvoshoz mentem, ott pedig már "csak" E.Colit találtak. Erre csak hüvelykrémet kaptam, azonban még mindig szokott fájni a hasam és furcsa, fájó a vizelés, általában szex után. Szedek fogamzásgátlót, nem tudom az okozhat-e ilyen tüneteket, vagy esetleg az, hogy kb. heti 1-2x vagyunk együtt vagy ritkábban és két alkalom között "elszokik" tőle a hüvely és azért fáj?


22l


2019. márc. 6. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Nekem volt hasonló tünetem. Nálunk a pasim farokmérete okozta a problémát (nem az átmérőjével volt a gond, hanem a hosszúságával és így a méhem, hólyagom állandóan érzékeny volt, a vizelés is olyan volt, mintha mindig fel lettem volna fázva). Nem igaz, hogy a hüvely minden méretű péniszt "befogad", mert rugalmas. Mi végül szakítottunk, kizárt, hogy egész életemben végigcsináltam volna így a szexet vele, ilyen fájdalommal. Ezzel oldódott meg a problémám, azóta normális méretű pasikkal voltam csak. Én azt vallom inkább kisebb legyen a pénisz, mint hosszabb.
2019. márc. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
E coli a nem megfelelő higiéniát jelenti. Gondolom tangabugyit hordasz te is, a végbélből bacik kerülnek a hüvelybe. Vagy nem előlről hátra törlöd a végbeled, hanem hátulról előre. Szex során is kerülhet a végbélből a hüvelybe bacillus. Elkerülheted ha szex után rögtön pisilsz, szex előtt lezuhanyzol, nagy wc után is lezuhanyzol. Sokat igyál, az kimossa a hólyagodból a bacikat!
2019. márc. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!