Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek havi alatt egy hisztigép?

Figyelt kérdés

Nem direkt csinálom, nem szeretek vele megbántani máskoat, de jön magától. Egyszerűen fáj a hasam, a melleim feszülnek és fájnak, fel vagyok puffadva, egy kocának érzem magam, az arcom pattis lesz és ahh..ezektől kapok idegösszeomlast nameg rájön az, hogy csokit csokin hátán falnék, mikor vigyázok az alakomra...:( És ilyenkor egész nap forr bennem a méreg, csak azt akarom, hogy hagyjanak békén és had szenvedjem ki magam pár napig.

Nektek bevállt valami az ilyen bajra?

Megbántok ilyenkor több embert mint szeretnék, meg nekem is rossz, hogy majd megesz az ideg.


2019. márc. 6. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Be kell venni gyógyszert: görcsoldót, puffadásgátlót, nem pedig szenvedni. Csokit is nyugodtan egyél, majd a többi napon lefogyod. Inkább, mint hogy idegösszeomlást kapj.
2019. márc. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez alkati dolog is szerintem, feleségem viselkedésén még sosem vettem észre, ha menstruált, pedig 20 éve vagyunk házasok.
2019. márc. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nospat próbáltam már bevenni, de első nap kb semmit se ér.

A hasam meg nem a beleimtől puffadt, hanem ott legalul, meg a melleim is meg vannak duzzadva a mensi miatt, azon nem hiszem, hogy segít:( de nagyon rossz érzés.

2019. márc. 6. 16:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Két Nospát vettél be?

Vagy hozzá egy fájdalomcsillapítót?

2019. márc. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél be 2 Nospát vagy próbálkozzál valami mással. És a puffadásgátlót attól még nyugodtan beveheted, ártani nem árt, viszont lehet, hogy használ.
2019. márc. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!