Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Wc-zés után a wc-n ülve, vagy...

Wc-zés után a wc-n ülve, vagy felállva törlöd meg a puncidat, és a feneked?

Figyelt kérdés

2019. márc. 8. 10:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%

Kedves priviíró!

Nő vagyok, ezért nézegetem a "nők egészsége" topikot, és ezért válaszolok itteni kérdésekre. :) Nem lesz valaki férfi csak azért, mert valamit máshogy csinál, mint te. :)

Nőként állva törlöm meg. Nem arról van szó, hogy "nem érném el", hanem hogy nem férek hozzá, ezt is írtam. Mivel hátrafele törlöm akkor is, ha csak pisilek, ezért magam mögött kell benyúlni logikusan, ami nálunk nem kivitelezhető, mert nincs olyan óriási wc ülőként, aminél még mögöttem lenne akkora hely, hogy elférjen a kezem.

(Máshol meg eleve nem ülök le az egész folyamat alatt, így törléshez se.)

Üdv.,

#10

2019. márc. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Aki ülve törli ki a fenekét, az hogy a jó életbe csinálja??
2022. jún. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát én pl. ülve törlöm. Hátulról simán odaférek.

Nekem meg az a furcsa, ha valakinek ehhez fel kell állnia.

Normál méretű a wc-nk és én is az vagyok, ha ez számít valamit :))

2022. jún. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

hát én gyerekkoromban megtanultam úgy kitörölni a fenekem ülve, hogy ne legyen szaros a kezem. gondolom ha valaki kövérebb, akkor nem fér oda rendesen a keze.

De amúgy meg nem mindegy ki hogy törli ?

2022. jún. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Bajer ***** válasza:
Angol wc esetében állva, egyébként guggolva törlöm. Mert előfordulhat, hogy a természetben végzem a dolgom. Ott pedig nincs mire ülni, csak guggolni lehet.
2022. júl. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!