Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nogyogyaszom nem vett...

A nogyogyaszom nem vett kenetet és úgy irt fel gyógyszert. Ez így Okes?

Figyelt kérdés
Annyit mondtam hogy folyasom van és irt fel antibiotikumot, raadasul egy elegge erős fajtát. Ami meg laktozt is tartalmaz pedig intoleráns vagyok rá. Ez után csinált egy rakszurest ami kicsit fajt és azóta verzek. Szerintem ez így nem annyira oke és nem kene csakugy antibiotikumot bevenni, mert ha gomba akkor úgysem használ semmit. Szerintetek mi ilyenkor a teendő? Folyasom kívül semmi tunetem.
2019. márc. 8. 15:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Hoppá ezt rossz témakörbe írtam...
2019. márc. 8. 16:01
 2/7 anonim ***** válasza:
Rákszűrés után normális a vérzés, egyébként meg hanem vagy megelégedve az orvosoddal akkor menj máshoz.
2019. márc. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy sima kolpitis esetén nem kell kenetvétel, vizsgálattal meg lehet mondani, hogy gomba vagy sem. De rákszűrést nem szokás levenni hüvelygyulladás alatt.
2019. márc. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs huvelygyulladasom. Szerinte semmi sem látszik így ránézésre hogy bajom lenne csak több a folyasom mint kene
2019. márc. 8. 18:48
 5/7 anonim ***** válasza:
A folyás minőségéből tud következtetni arra, hogy gomba okozza a problémát vagy baktérium, esetleg protozoon. Valószínű úgy ítélte, hogy nálad a bacik a ludasak. Kenetet nem túl gyakran szoktak venni mostanság.
2019. márc. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez volt, nem vett kenetet egy évig csak kísérletezett mindenre irt fel gyógyszert, kupot es egyik se ért. Menj el egy masik orvoshoz, kenetet muszaj levenni csak abbol tudja pontosan megállapítani hogy mit kell kezelni.
2019. márc. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt mindenki baromi okos. A nőgyógyászat tankönyvet meg, amiben egyértelműen leírják, hogy a tenyésztés nem jó gyakorlat, azt biztos hülyék írják...
2019. márc. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!