Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Többször is előfordult, hogy...

Többször is előfordult, hogy 35-45 nap múlva jött meg a menstruációm. Mivel szűz vagyok, a terhesség kizárva és mivel 18 éves leszek 3 hónap múlva, kizárt hogy még nem rendszereződött. Na mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Most már két hónapja nem jött meg és kezdek aggódni. Utána olvastam és azt írták, lehet hogy ciszta.Szeretném olyan válaszát várni, aki tényleg ért hozzá és segíteni tud. Utolsó megoldásnak akarom a nőgyógyászt, mert rossz emlékeim vannak róla.
2010. júl. 2. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:

"mivel 18 éves leszek 3 hónap múlva, kizárt hogy még nem rendszereződött"


Ez egy marhaság. Nincs semmiféle garancia arra, hogy előbb-utóbb mindenkinek rendeződik magától. Én 25 múltam, de küzdök vérzés-zavarral. Nem mindenkinek áll be rendesen.


Valószínűleg valamilyen peteérési rendellenességed van, nem feltétlenül ciszta. Meg kéna nézni a hormonjaidat, hogy van-e peteérés, tüszőrepedés, stb. Kellene ultrahang is.


A nőgyógyász miatt ne aggódj, nem vagy már gyerek, keress egy másikat, ha volt rossz tapasztalatod, semmi félelmetes nincs a nődokiban, nem okoz fájdalmat, meg semmi. :)

2010. júl. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Márpedig erre más megoldás nincs, mint nőgyógyász. Én is csomó ideig halogattam, mert gondoltam, hogy majd beáll, meg kicsit vékony vagyok, biztos az az oka...

Aztán 19 éves koromban végre eljutottam orvoshoz, és kiderült, hogy PCOS-em van.

Az egészségeddel nem szabad játszani. Ezek nem mindig olyan dolgok, amit az idő megold:/

Szóval keress egy olyan dokit, akiről jó tapasztalatokat hallasz (barátnőtől, családtagtól, fórumról) és keresd fel!

Tényleg ne halogasd...

Mert ha vmi gond van, akkor kivizsgálások is várnak rád, ami megint csak idő:/

De azért ne ijdedj meg, lehet semmi bajod. De akkor legalább az orvos megnyugtat, és te is nyugodtan fogsz aludni:)

2010. júl. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!