Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Talán hülye kérdés, de menstru...

Talán hülye kérdés, de menstruáció előtt megnőhet az étvágy?

Figyelt kérdés
Az utóbbi két napban összezabáltam mindenfélét, legfőképpen édes dolgokat. Mivel ezzel megtörtem a lassan 4 hónapja tartó diétámat, úgy gyűlölöm most magam, mint még soha ezelőtt. A legutóbbi menstruációm kezdete óta 27 nap telt el, szóval időszerű a következő (a ragyák megjelenése is erre utal), de korábban nem volt jellemző rám az ilyesmi.

2019. márc. 9. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen!
2019. márc. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, sőt.. Bármit meg tudnék enni menzesz előtt, sőt, én még vizesedek is (+2kg egy pár napig). Ahogy jön, úgy el is múlik, pár napig egy-egy plusz falatot szerintem megengedhetsz magadnak :)
2019. márc. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A párom alapján simán.


Mensi után annyit eszik, mint egy fűszál.

De mensi előtt 3 nappal... Hiába főzök annyit mint koliba 4 főre... Simán egyedül bekapja a tűzhely fölött állva. Néha azon gondolkodom hova a francba fér el.

2019. márc. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség, sokan vagyunk így sajnos. Ne gyűlöld magad, semmi bajod nem lesz két napi többet evéstől, nem ezen múlik a diétád. Ha megjön, vissza fog állni a normális étvágy. Nekem az szokott segíteni kicsit, ha elfoglalom magam és nem igazán van szabad időm, akkor legalább kevesebb vackot eszek össze.
2019. márc. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3 :D :D

Köszi, megnyugodtam, hogy csillapodni fog a kísértés.

2019. márc. 9. 23:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogyne. Én olyankor fél disznókat falok fel, konkrétan egész nap zabálok megállás nélkül, mindent amit találok itthon. Sokszor már rosszul vagyok de még ennem kell. Ha megjön, akkor ez el is múlik, utána már alig eszem, nem vagyok éhes.
2019. márc. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!