Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valakinek volt mar sárga...

Valakinek volt mar sárga folyása menstruáció előtt és után? Nem fáj nem viszket . Mitől lehet jelenthet gondot?

Figyelt kérdés
A menstruációm előtt egy héttel volt sárga folyásom és késett 5 napot aztán meg 4 napig tartott és most utána sárga folyásom van már 4 napja lejárt a menstruációm

2019. márc. 10. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
A sárga folyas fertőzés jele. Menj orvoshoz
2019. márc. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor volt sárga folyasom amikor fertozesem volt. Biztonság kedvéért menj el orvoshoz.
2019. márc. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem menzesz után közvetlen kb 2-3 napig sárgásabb a folyásom. Nem konkrétan ez a csúnya sárga mint egy fertőzésnél, hanem az amikor még kicsit ez a barnás halvány vér még távozik. Ezt te tudod milyen. Nekem mindig is ilyen volt az a néhány nap, úgyhogy tudom hogy normális (rendszeresen járok dokihoz is). Ha ez csak most lett hirtelen első alkalommal, akko irány a doki.
2019. márc. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. márc. 12. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!