Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért állnak szét a melleim?

Miért állnak szét a melleim?

Figyelt kérdés
70-75 B-sek a melleim és annyira szét állnak szó szerint így oldalra és ilyen csepp alakuak oldalrol plusz meg lent is vannak/hozza kell tennem menstruacio alatt mindig kikerekednek és emiatt vannak rajta striák/ majd ugye visszahúzódnak. Milyen melltartót hordjak? Tényleg hatalmas hely van a 2 mellem között,és így lefelé oldalra neznek. Nagyon el vagyok keseredve mit tegyek?
2019. márc. 10. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vagy nem sajnos, ilyen a tested. El kell fogadni, mivel a műtéti beavatkozáson kívül mást sajnos nem tudsz csinálni.
2019. márc. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, de több oldalon olvastam h azt irtak h például a hason alvas vagy széles hát is okozhatja. Ez igaz? Vagy ezek tévhitek?
2019. márc. 10. 22:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hason alvás nem okozza ezt. A széles hát pedig.. eléggé logikus, azonban ez is genetika. Talán keskenyebb felsőtestet csinálsz magadnak? Sajnos nem lehet.
2019. márc. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nem vagyok kövér. Olyannak is szetallhatnak a mellei akinek keskeny a dereka?
2019. márc. 11. 07:07
 5/8 A kérdező kommentje:
Vagy háta
2019. márc. 11. 07:07
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze...


Nézegettem már pár ezer csaj meztelen testét és mindre van példa.


Szerintem semmi gond nincs a szétálló mellekkel, attól még szép egy mell :)

2019. márc. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló állásúak kb. Én sose voltam több 55 kilónál (még nem szültem), általában 50 vagyok max. Szóval nem függ a súlytól, ez adottság.Jó, ha 100 kiló lennék, akkor nyilván a melleim is nagyobbak lennének, lehet nem lenne akkora hézag köztük. Nem imádom őket különösebben én sem.:(

Melltartóból nekem elég jó formát adnak a push uposok, az ilyesmi fazonok [link]

2019. márc. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%

Örülj neki. Szerintem az összeálló mellek öregítenek. Nincs nagy melled, ezért van nagyobb hely közte, de ez teljesen normális. Azért nem hiszem, hogy a hónod alatt vannak a melleid, hogy csúnya lenne. 75 ös hátad meg nem lehet nagy.

Nekem is kb ilyen a méretem, sosem gondoltam, hogy szétállnának azért mert másoknak összeér. Az a nagy mell, meg a szilikon.

Próbálj nagyobb melltartókat, esetleg push uposat, az összenyomja, ha neked az tetszik.

2019. márc. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!