Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Család és Nővédelmi Központ...

Család és Nővédelmi Központ Székesfehérváron? Melyik orvos melyik nap van? Illetve mik a vélemények?

Figyelt kérdés
Neten nem találtam pontos leírást, hogy melyik nap melyik orvos rendel. Illetve találtam, de nem vagyok benne biztos, hogy friss adatok e. Ha valaki tudja, hogy melyik nap melyik orvos van, azt megköszönném, ha megosztaná velem. És aki oda jár, kihez jár és mi a véleménye? Valóban nem kell fizetni semmiért sem?
2019. márc. 12. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell fizetni. Auth doktort vagy Bácskai doktort ajánlom. Ha inkább női orvoshoz mennél,akkor Szőke doktornőt. Elég össze-vissza rendelnek.Én tavaly két hetente jártam terhesség miatt.Mindig ugyan azon a napon mentem, de sosem ugyan úgy rendeltek, mint előző alkalommal. Van netes előjegyzésük.Ott írják melyik nap ki rendel.
2019. márc. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A neten adott dátum, vagy orvos szerint tudsz időpontot foglalni, így látni fogod, hogy ki mikor rendel az adott héten.

Csak a szokásos dolgok, HPV szűrés meg ilyesmikért kell fizetni, amit nem finanszíroz a TB.

Én is Dr. Auth Andrást ajánlom.

2019. márc. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek a válaszokat! 😘
2019. márc. 12. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!