Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitől lehet? Van okom...

Ez mitől lehet? Van okom aggódni? Alvadt ver. Ha nem múlik el a vérzésem, vagy súlyosodik hétfőn megyek orvoshoz.

Figyelt kérdés
Ma vagyok a menzeszem 8.napjánál. egész nap gorcsolok, és piros veres a wc papír a betetig alig ér el. Viszont ma furdes utan jott ki belolem egy nagyobb alvadt ver es pár pillanatig meg folyott a ver. Ez másnál.is előfordult már? Menzesz közben volt alvadt ver de így nem jártam meg. Tegnap is ugyanez. Csak akkor reggel jött belőlem egy nagy alvadt ver és utána már alig volt.valami.
2019. márc. 14. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az nem vér, hanem alvadt nyàlkahártya
2019. márc. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*alvadt nyálkahártya helyett levált nyálkahártya
2019. márc. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem. De ez mitől van? Már el kellett volna múlnia... Rendesen meg vagyok ijedve
2019. márc. 14. 20:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem alapból 7-8 nap a menzeszem, nem látok semmi problémát.
2019. márc. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A mentruációs vér nem is alvad meg. Az nyálkahártya lesz. De hogy miért a 8. napon jött ki,azt nem tudom.
2019. márc. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen. Közben el is múlott a vérzésem. Azért volt nekem fura,mert idáig ha gyengült a menzesz utána már nem.szokott kijönni ilyen nagyobb alvadt cucc.
2019. márc. 16. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!