Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is tapasztal nagyobb...

Más is tapasztal nagyobb étvágyat menstruáció előtt?

Figyelt kérdés

Eddig nem vettem észre vagy nem nagyon figyeltem, de kb. egy hete folyton éhes vagyok és mindig tudnék enni valamit. Arra gyanakszom, hogy a menstruáció miatt lehet, mert most szombaton kéne megjönnie.

Ettem reggelit fél 8-8 körül, mégis már most éhes vagyok, mindjárt megyek le ebédért. Ezen a héten 11 vagy fél 12 fele ebédeltem minden nap, ha meg nem eszek reggelit, akkor pláne előbb ebédelek.

Az édességeket alapból szeretem és édesszájú vagyok, de most még jobban kívánom.

Lehet ez a menstruáció miatt? Mert ilyenről még nem hallottam, de bármit el tudok képzelni.


2019. márc. 21. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze simán lehet én ilyenkor inkább étvágytalanabb vagyok kevesebbet eszem....a másik véglet hogy egész nap édességet ennék szerencse ilyen régen volt mondjuk a magnézium hiány is okozhatta
2019. márc. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, lehet amiatt, nekem is szokott lennei ilyen. Szinte mindet fel tudnék falni :D

Ha rákeresel a neten, biztosan találsz róla cikkeket.

Én is édes szájú vagyok, de megpróbálok ilyenkor inkább "normális ételeket enni, nem a csokit tömni magamba.

2019. márc. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, úgyhogy nyugi :)

Rengeteget eszek a mensi körüli napokban.

2019. márc. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem volt, akkor szerencsés vagy. Nekem mindig is így volt, és már másfél héttel előtte. Mint a feneketlen kút. :)
2019. márc. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Nem vettem észre magamon.
2019. márc. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!