Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden lány, nő ingerlékeny,...

Minden lány, nő ingerlékeny, hisztis, amikor menstruál?

Figyelt kérdés

2019. márc. 22. 12:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. márc. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Miss Endzsi ***** válasza:
57%
Én nem. Engem a nagy fokú fáradtság tud ingerlékennyé tenni, de azt is csak úgy, hogy elsírom magam és megyek is aludni.
2019. márc. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

Alapból egyik sem, csak a kiválasztodó feromonok miatt a pasik lesznek iszonyat bunkók, így a lányok hiszije valójában csak egy visszacsatolás, amire a férfiak az átmeneti szexhiány miatt még bunkóbb reakciókkal válaszolnak.

Ördögi kör :)

2019. márc. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

Én havi előtt 1 héttel vagyok fáradtabb, türelmetlenebb (de nem hisztis szörny).

Ekkor tudom hogy meg fog jönni ;D

2019. márc. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%

Nem, ilyen feromon nincs.

Ez a feromon csak a nőkre hat, és a ciklust szinkronizálja.

2019. márc. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Pontosan tudom, hogy előtte három nappal mindig állat leszek. Brutálisan kell a szénhidrát, különben ideges leszek és ingerlékeny. Csak ritkán marad el ez a hangulatváltás, de segít ha sportolok pl.
2019. márc. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%
Én nem, aluszékony, és "zombi" vagyok. Inkább csak aludnék egész nap, és ha a férjem simogatna, akkor már nem is érdekelne az egész hasfájás.
2019. márc. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Akkor miért nem simogat?

Csak jó dolog lehetne belőle...

2019. márc. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%
A menstruáció kezdete előtti napon szoktam ingerlékeny lenni. Ez azt takarja, hogy pl. amíg egyéb napokon egy szó nélkül feltakarítom a kiskutya pisifoltjait napjában 8-10 alkalommal, addig ilyenkor ugyanúgy feltakarítom, csak közben hangosan káromkodom egymagamban. Vagy amikor a párom utal rá, hogy ideje fodrászhoz mennem, mert szerinte már túl hosszú a hajam, normál esetben csak annyit mondok, hogy "Jól van, majd elmegyek, ha ráérek..." (Nő létemre utálok fodrászhoz járni.) Menstruáció előtt 1 nappal ugyanerre a válaszom: "Majd én eldöntöm, hogy le akarom-e vágatni, vagy sem. Ha nem tetszik, nem kell nézni." Minden menzesz előtt figyelmeztetem, hogy fel tudjon készülni lelkileg: ezen a napon nem fogom jól tűrni a kritikát. :D
2019. márc. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%
7-es vagyok, azért írtam feltételes módban, mert általában nem kivitelezhető, hogy egész nap feküdjünk és simogasson, mivel elég ritkán esik hétvégére a menzesz első napja, általában hétköznap, tehát dolgoznom kell menni... nem azért, mert a férjem egy paraszt, és csak álmodozom arról, hogy simogasson... ezt azért is írom, hogy a további privátoknak elejét vegyem, félreérthető voltam ezek szerint....
2019. márc. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!