Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pcos miatt lehet barnas folyásom?

Pcos miatt lehet barnas folyásom?

Figyelt kérdés

Mar lassan fél éve megállapitották hogy pcom van. Akkoriban is vérzés zavarral kerestem fel a. Nőgyogyászt amit gyogyszerrel meg tudtak szűmtetni és helyre állt a ciklusom valamelyest. Az utobbi idobe meg majdnem hogy a vart idopontra is jott meg es mindig a 7-ik napon mult el.

Egy par napja elkezdtem barnazni. Eleinte csak egs par csepp vilagos barna. Majd egyre sotetebb már mar fekete es egyre tobb. Majd délutánra ez mar veres folyasba ment at. Es enyhebb vagy hirtelen benyilalo alhasi gorcsokkel (foleg a petefeszkem környékén) jeletkezett.

Meg van 7 nap a menstruációmig.

Nem tudom befolyásolja e de kb 2-3 hónapja kellett esemény utani tablettát beszednem. Es olvastam h az meg inkabb felboritja a hormonhaztartasom es ugyebar a pcos is egy hormon problema.

Viszont ami furcsa hogs beszedest kovetoen az elso menstruaciom teljesen normalis volg attol fuggetlen h kicsit kesobb jott meg, egy par nappal. A masodik is normalisan jott meg. Majd most megint elkezdodott ez a folyas

Ez most akkoe mitol lehet?


2019. márc. 23. 05:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!