Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a tüneteim oka?...

Mi lehet a tüneteim oka? Valaki ismer egy jó nőgyászt?

Figyelt kérdés
Már több mint két hónapja folyásom van, nem büdös csak sárga,szemérem ajkak viszketése, fájdalmas együttlét, alhasi fájdalmak, gátolt bélműködés, nagyon-nagyon fájdalmas menstruáció. Eddig voltam 2 nőgyógyásznál is. Az egyik csak lazán felírt egy fogamzásgátló tablettát(nem váltottam ki), a másik pedig már a 3. hüvelykúpos kezelést írja fel. Már nagyon elegem van ebből a sok gyógyszerből és abból, hogy a tünetek nem múlnak. Nem tudom mit tehetnék. Valakinek volt hasonló, illetve tud egy olyan szakembert, aki tudja is, hogy mit csinál és kiderítené a tüneteim valódi okát? 17/L

2019. márc. 24. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kenetet kellene venni és a tenyésztés eredménye alapján kezelni.

Magándokik többsége normális.

2019. márc. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Párodat kikezeltétek? Lehet azért hatástalan a sok kúpos kezelés, mert mindig visszafertőz.
2019. márc. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, de azóta nem voltunk együtt.
2019. márc. 24. 08:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Ultrahang is kéne. Sajnos nekem sincs jobb tanácsom mint dokiváltás és partner kezelése.
2019. márc. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg nem tudsz mást tenni, csak azt, hogy elmész egy olyan dokihoz, aki ultrahanggal is megvizsgál, elküld vérvételre..
2019. márc. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az sem minegy, milyen kúpot ír fel, nekem a Gynoxin 600mg és mellette a a Gynoxin hüvelykrémtől múlt el, előtte használtam vény nélkülieket, de azok nem segítettek.
2019. márc. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Használtam már hüvelyflóra helyreállítót mindenféle kúpot, felírtat vagy anélkülit de semmi sem segített. Akkor csakis egy másik orvos lehet a megoldás..
2019. márc. 24. 08:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Tenyészteni kellene, hogy konkrétan mi a bajod?
2019. márc. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!