Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? (? )

Mit tegyek? (? )

Figyelt kérdés

18 éves vagyok.

Kb 4-5 hónapja azt vettem észre, hogy a menstruaciom elég sokáig eltart (7-8nap minden hónapban ), és más se normális . Túl sok a hüvelyi valadekom. Fehér, és nagyon bűzös is, és folyamatosan érzem hogy “folyok” .

Rendszeresen tisztálkodom alaposan .

Egyszer valamire nagyon kivancsi voltam .... szóval fürdés közben is éreztem azt a “budoset” és enyhén feldugtam a hüvelyembe az ujjam ,és komolyan mintha valami meghalt volna bennem ... Eddig meg nem volt sosem ilyen problémám .

Mit javasolnatok?

Máskor el hordtam egy nadrágot 2-3napig, ma mar ugy vagyok vele hogy napi 2x kellene mert a nadrágomat is átveszi ez a szag ...



2019. márc. 25. 20:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy lenne bármilyen fertőzésem , hiszen ezen kívül semmi problémám nincs . Párkapcsolatban elek 1 éve .:)
2019. márc. 25. 20:52
 2/7 anonim ***** válasza:
Nő doki!
2019. márc. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a végső lehetőség ?
2019. márc. 25. 20:54
 4/7 A kérdező kommentje:
Valaki más ? Aki nem a nogyogyasszal jön ??
2019. márc. 25. 20:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd azt gondolod, látatlanban megmondjuk mi a bajod. Olyan a szagod, mintha megdöglött volna benned valami, de innen vársz diganózist. Hiába nem tetszik a válasz, orvoshoz kéne menned, innen senki nem mondja meg neked, abba biztos lehetsz. Nem mellesleg elég undorító , hogy ilyen szaggal nem mentél már el megnézetni.
2019. márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Ez lehet bakteriális fertőzés BV.Ilyen akkor történik,ha a hüvely ph ja felborul.Ami nekem mindig segít,az a teafaoljaos hüvely gél.Azt megpróbálhatod.Én külföldön élek itt van Canesbalance BV gel is.A Canesten kifejezetten BV-re való gélje.Amúgy meg ne használj szűk alsóneműt,lehetőleg csak pamutot,és ha lehet akkor csak vízzel mosakodj.Hüvelyzuhanyt se használj,mert az is felborítja a PH-t.Ha viszont nem múlik,akkor tényleg orvos és ø majd felír antibiotikumot.Remélem ez segített valamit.
2019. márc. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm !:)
2019. márc. 25. 21:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!