Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem tudom bedugni az ujjam?

Miért nem tudom bedugni az ujjam?

Figyelt kérdés
Eddig mindig nedves voltam, nem fájt a szex, most meg alig nedvesedek. Most megpróbáltam magamban, hogy maszti után bedugtam az ujjam. Vagyis bedugtam volna, de nem megy be. Mintha elzárná az útját valami. Máskor könnyedén becsusszant, most meg nyállal meg orgazmus után sem engedte be. Nagy nehezen bement, de mikor kihúztam egy pillanatra az ujjam és vissza akartam dugni, már megint nem ment be. Ez lehet stressz miatt vagy mi okozhatja.

2019. márc. 28. 11:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Olyan feszülten érzem magam, mint aki nem is kívánja már a szexet, lehet emiatt nem is enged behatolni?
2019. márc. 28. 11:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet valami fertőzés is, akkor száraz és be is dagadhat a hüvelynél, lehet, hogy azért nem megy be de nem tudom elképzelni mi állna az utjat.Vegyél Gynoflort és kérj időpontot orvoshoz.
2019. márc. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy begörcsöl. Valahogy probáld megtudni az okát.
2019. márc. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen a székleted?
2019. márc. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
milyen fogamzásgátlót használsz?
2019. márc. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem szedek fogamzásgátlót és a székletem is normális.

De hála istennek helyrejöttem. Mindenféle gyógyszer nélkül. De most sem tudom, hogy mi okozta ezt

2019. ápr. 10. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!