Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a legjobb gyógyszer hüvelyg...

Mi a legjobb gyógyszer hüvelygombára? Canesten vagy betadine hüvelykúp?

Figyelt kérdés
Akinek volt hüvelygombája mivel kezelte? Sajnos nekem már egy éve visszatérő hüvelygombám van, eddig nem kezeltem, pár napon belül magától elmúlt. Nőgyógyászaton azt mondták irritáció szőrtelenítéstől, de ez biztosan nem az. Ég, viszket, fáj és a hüvelyfolyásom is rendellenes. Most már a párom is elkapta tőlem és neki is ezek a tünetek.

2019. márc. 28. 21:17
 1/3 A kérdező kommentje:

*

Nőgyógyászaton hónapokkal ezelőtt voltam amikor ezt mondták, addigra már elmúltak a tünetek, ezért nem is látott semmit.

2019. márc. 28. 21:19
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Micovag és Gynoxin kúp, amiket használtam és segítettek.
2019. márc. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is epp az elmult napokban utott ki, par napig alig birtam ulni, annyira fajt es viszketett. Vettem tegnap ph helyreallito intim mosakodot, klotrimazol huvelykupot (ez van a canestenben is) es canesten kremet is, ma mar teljesen jol vagyok :)
2019. márc. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!