Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akkor ez most milyen vér?

Akkor ez most milyen vér?

Figyelt kérdés
Fogamzasgatlot szedek most 7. honapja. Ugye mindenki tudja hogy gyogyszer mellett nincs igazi mensi csak megvonasos verzes. Na nekem az elmult 6 honapban mindig ugyanolyan verzesem volt mig nem szedtem tablettat, mennyidegre, szinre allagra pont ugyanaz, mintha vilageletemben nem lett volna fogamzasgatlo a szervezetemben. Most viszont par nap mulva kene megjonnie, de szerintem elobb jott meg, nagyon nagyon keves es gyenge ver van, most akkor ez lenne az a megvonasos vagy valami gond lehet es ez a rendes sok ver elotti folyamat? Orvoshoz is akartam menni de nem volt se o se a helyettesitoje. Jovoheten elmegyek de addigis valaki segitene?
2019. márc. 30. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
én néha véreztem fogamzásgátló alatt ciklus közepén és menstuáció elött is, persze ez nagyon kevés vér volt. Amúgy a betegtájékoztatómban benne volt, hogy ilyen lehet, szóval én nem aggódnék ezen. Amúgy a megvonásos vérzésem se nagyon különbözött a tényleges menstruációmtól. Ha jól tudom akkor renden van a dolog ha az egyik ciklus utolsó beszedett tablettájá és a következő ciklus első tablettája között jön meg.
2019. márc. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Denevér. (Bocs ezt nem hagyhattam ki!)
2019. márc. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!