Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet a menszeszem?

Mitől késhet a menszeszem?

Figyelt kérdés
Kb. 10 napja késik a menszeszem, ha jól számoltam. Lehet ennek az oka akár az is hogy, az utóbbi egy hónapban fogytam kb kg-t. Nagyon stresszes idoszakban is vagyok emelett. Valószínű ezért is fogytam. Kb 6 hónapja rákényszerültem egy 72 órás tablettára. Azt is olvastam ilyen sokáig is lehetnek ilyen hatásai. Valami ötlet vagy tanácsadás? Párommal múltkor kiszakadt a gumi, viszont nem ment el, szinte első betevésre megtőrtént. Viszont előváladék juthatott be, utánna néztem, nem voltam a termékeny időszakomba. Ötlet? Idegeskedek nagyon
2019. márc. 31. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amiket felsoroltál ezektől mind késhet. A túlzott stressztől is, vagy esetleg lehet h az előváladéktól terhes lettél. El kellett volna már rég menned dokihoz. Ha ma nem jön meg akkor ne várj tovább, menj el holnap orvoshoz.
2019. márc. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bár most nagyon sos, 3 új gyógyszert is kezdtem szedni. Az is közre játszhat?
2019. márc. 31. 10:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy terhes lehetsz. Nekem is késik. A szeszélyes időjárás, stressz... Mind mind okozhatja. A felfázásról nem is beszélve
2019. márc. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Plusz most lettem két hónapja 16, azt is olvastam lehet most kezd majd beállni a rendszer. Eddig 21napos volt a ciklusom. De mindig máskor jött meg. Lehet még állt be?
2019. márc. 31. 10:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Fuuuu 16 évesen simán. Nekem még 20 évesen is volt olyan, hogy komplett 1 hónapot nem jött meg, a doki azt mondta, hogy teljesen normális ilyen fiatalon.

Ha az elején kezdted volna ezzel, akkor már rég megnyugtattalak volna, hogy nincs gáz

2019. márc. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. márc. 31. 11:29
 7/8 A kérdező kommentje:
Jajj még annyit hozzátennék, hogy ha jól számoltam, nem volt peteérés, továbbá mivel 1 max 2 szer volt bent, a pénisze azután miután kiszakadt. Még ezek jutottak eszembe.
2019. ápr. 1. 19:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez már csak sima idegeskedés Kérdező :) nyugodj meg, megjön az. Nekem pl. március végefele kellett volna megjonnie, már április 2 van de még jele sincs... Volt peteérésem, mert pont akkor voltam dokinál, szóval 98%,hogy én sem vagyok terhes. Időjárás, idegeskedés stb. ahogy írtam
2019. ápr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!