Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jött egy pattanás szerű...

Jött egy pattanás szerű valami a végbélnyílásom mellett közvetlen. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Hiába nyomogatom, semmi. Fájni nem fáj. Már egy hete itt van. Valakinek ötlete?
2010. júl. 4. 15:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Akkor aranyér lehet.
2010. júl. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
sztem menj el orvoshoz vele. az unokatesomnak is volt ilyen halogatta hogy majd el mulik és a végén már ülni sem tudott annyira fájt neki és ügyeletre kelett vinni.
2010. júl. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
aranyér? nem tudom hogy néz ki, de ez olyan teljesen különálló a lyuktol, olyan szabályos kicsi valami.
2010. júl. 4. 15:15
 4/16 anonim ***** válasza:
lehet aranyér hpv virus is uh sztem menj dokihoz
2010. júl. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
LEhethogy daganat...
2010. júl. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
jajj neee. Teljesen megijedtem. Nem lehet, hogy csak valami szőrtüszőgyulladás vagy pattanás? Mert teljesen úgy néz ki, mint egy olyan pattanás, amit nem lehet kinyomni, de közben meg olyan világosabb színe van.
2010. júl. 4. 15:20
 7/16 anonim válasza:
Ilyenem nekem is volt, csak nekem fájt is egy kicsit aztán. Bekrémeztem és elmúlt magától. De ha nagyon beijedtél, menj el dokihoz, utána nyugodt szívvel aludhatsz :)
2010. júl. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
amiket irtatok összesről néztem képet neten, de egyikre sem hasonlít. Tejlesen szabályos valami, HPV virusra sem hasonlit, aranyérre sem... Ilyen kicsi, gombostűfej nagyságú, teljesen különálló és szabályos, kicsit világosabb a színe, mint ott a bőrnek
2010. júl. 4. 15:25
 9/16 A kérdező kommentje:
csütörtökön megyek nőgyógyászhoz, biztos látni fogja, szol,ha valami baj van ott?
2010. júl. 4. 15:26
 10/16 anonim válasza:
inkább te szolj neki hogy valami baj van ott és nézze meg.
2010. júl. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!