Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nektek is szokott...

Lányok, nektek is szokott késni a mensitek nyáron? Hőség, nagyon meleg miatt, vagy időjárás változás miatt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 22:00
 1/7 A kérdező kommentje:
úgy 1-2 nappal előbb vagy később.... vagy akármennyi nap:$
2010. júl. 4. 22:03
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem nem szokott.

nem hajszálpontos, van 1-3 nap ingadozás, de az nem az időjárás miatt, az biztos.

2010. júl. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem szokott, igazából elég változó, van, hogy 28 napra jön meg, de volt már olyan is, hogy a 35. napon (és természetesen a kettő között is). Általában ha ideges, stresszes vagyok, akkor szokott késni többet.
2010. júl. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja, 19/L
2010. júl. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem összevissza jön meg, normál esetben 30-35 napos ciklusok, 30nál életemben nem volt rövidebb, s ha 2-3 napot késik, az az ideális...
2010. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mert nekem júl. 4-én (vasárnap) kellett volna megjönnie:$ és nem jött meg. ilyenkor mindig elkezdek aggódni h baj lehet:$
2010. júl. 5. 00:01
 7/7 anonim válasza:
Nekem 3-án kellett volna megjönnie,de még mindig semmi :S Még csak 2 napja késik,de már tiszta para vagyok,lehet ezért is nem jön még meg. Tényleg betudható lenne az időjárásnak is?Mert tudom a megfázás,felfázás,stressz...stb.stb. hatással van rá.De az időjárás is?
2010. júl. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!