Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már hónapok óta sűrű fehér...

Már hónapok óta sűrű fehér krémes folyasom van mitől?

Figyelt kérdés
4 szer voltam orvosnál, mindig felírt valami gyógyszert ami csak pár hétig hasznàlt, de aztán újra visszatért. Ez azóta van mióta elkezdtem fogamzásgátlót szedni, azt azonban egy hónap után abba kellett hagynom, mert nagyon rosszul voltam. A ciklusom azóta is rendszertelen, és olvastam, hogy a hormonhaztartas felborulása okozhat ilyen tünetet, de nem vagyok biztos benne?

2019. ápr. 9. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Az orvos mit mondott mitől van? Ha gombás fertőzés, és visszatérő akkor nem ártana a párodat is kezeltetni a szerrel amit kaptál. Ha hormonális, akkor miért nem küldött el a doki endokrinológiára? Valamit csak mondott nem? Mi van a kezelési papírodra írva?
2019. ápr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt mondta bakteriális fertőzés, kaptam antibiotikumot és krémet, azt mondta a párom nem fertőzhet vissza. Ez el is mulasztotta pár hétre de újra visszatért. Vett mintát is a hüvelyből, de tenyésztésre nem küldte, csak renezesre mondta meg mi a gond. Én viszont már csak arra tudok gondolni hogy visszafertőz.. bár most nincs semmi viszketés és egyéb panasz sem, csak a folyás
2019. ápr. 9. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bakteriális fertőzéssel is visszafertőződhetsz. Milyen doki ez akinél még én is jobban tudom? Menj el másik dokihoz, és kérd meg, írjon a párodnak is gyógyszert.Azt javaslom, ne legyetek együtt, amíg nem kezelitek ki magatokat.
2019. ápr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben. Nagyon szépen köszön a segítséget! :)
2019. ápr. 9. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!