Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hat hét alatt nőni...

Normális hat hét alatt nőni kB 1 centit? 16l

Figyelt kérdés

2019. ápr. 12. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. ápr. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Normális.
2019. ápr. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi. MOST vagyok majdnem 171. Me kB mennyi jöhet fel?
2019. ápr. 13. 08:37
 4/7 masni1 ***** válasza:
A lányok az első menses után még kb 2-3 centit nőnek. Többet nem.
2019. ápr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 De La Cruse ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyi idős vagy.

Nőttem én már két centit is rövid idő alatt és éjjel görcsök és megfeszült inak vertek fel álmomból és rengeteg nyújtó gyakorlatot kellett végeznem miatta.

Mozogj, sportolj nyújts ezen idő alatt.

18 éves korig ez mérséklődni fog és 34 éves korodra befejezed a növést ha sima genetikád van.

Ha van pity-puty a fejben és stimulálva van az agy növekedést irányító része akkor viszont orvosi segítség kell.

2019. ápr. 14. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Aladyn65 válasza:
Bár a másik nemhez tartozom a 16 és 17 életévem 1 esztendejében 167 cm-ről 186 cm-re, 65 kg-ról 90 kg-ra nőttem. Minden ruhámat el kellett ajándékoznom és szinte kéthavonta újat vennem. Akkor kezdtem turiból öltözködni.
2019. ápr. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt tudnod kell, reggel, alvás után magasabbak az emberek, mint este lefekvésnél. Egyeseknél milliméteres csak a különbség, de vannak akiknél 1-1 centiben mérhető. Nem vagyunk egyformák, így gerincünk sem egyformán viseli a terhelést.

Növekedésnél, megesik a hirtelen méretváltozás, ez nem ritka a kamaszoknál! Hogy, milyen magas leszel, azt nem lehet előre megmondani pontosan. /aki ilyenre képes, az egy zseni :-) /

2019. ápr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!