Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez? Sürgős!

Mitől lehet ez? Sürgős!

Figyelt kérdés

Szóóval, nagyjából 1 éve néha érzek egy erősen szúró érzést a méhem környékén. Eddig nem volt annyira vészes,általában ritkán tört elő. Akkor is csak pár másodpercig tartott.

Szombaton azonban egyszer csak egy borzalmasan szúró érzést éreztem a méhemnél. Olyat mint eddig,de ez most sokkal jobban fájt. Nagyjából 10 percig tartott. Alig bírtam miatta menni,szinte elviselhetetlen volt. Nem értettem miért tart eddig a fájdalom mert addig a pontig csak pár másodpercig tartottak a fájdalmak,most viszont legalább 10 perc volt. Emellett szagos folyásom van.

Mire utalhatnak ezek a jelek?



2019. ápr. 15. 01:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el orvoshoz. Amúgy nem hinném, hogy a folyás és a fájdalom között van összefüggés, hacsak nem egy régi elhanyagolt fertőzésről van szó.
2019. ápr. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vakbélgyulladás.
2019. ápr. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2 hónapja a bal oldalam fájt, akkor el is mentem orvoshoz. De ott azonnal mondták hogy vakbél azt biztos nem lehet. (akkor csak az oldalam miatt mentem el,ez nem került sorra)

Így az ki van zárva

2019. ápr. 15. 01:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg cisztad van (nem kell egybol panikolni) es az fakadt ki. Azt szoktak igy erezni, es folyassal is jar..
2019. ápr. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De azt mondod, a méhed körül fáj. Az nem a bal oldalad...
2019. ápr. 15. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!