Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció után 6 nappal,...

Menstruáció után 6 nappal, hogyan lehetnek pms tünetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3-án voltam nőgyógyásznál. A vizsgálat eléggé fájt. Utána meg is jött a menstruációm, pedig 8-ára vártam. Más volt a vérzés, hasonló mint amikor az ujjad vérzik, nem az a menstruációs vér. Ezen akkor még nem akadtam fent, de miután elmúlt 6 nappal később jött a hányinger és a mellfeszülés, érzékenység. Ez minden hónapban van, de csak ovu után. Aminek amúgy tegnap kellett volna lennie. A biztonság kedvéért csináltam egy tesztet, negatív. A héten megyek vissza orvoshoz. Nem értem hogy lehet ez, volt így valakinek?

2019. ápr. 17. 05:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az orvos felsértette?
2019. ápr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, de akkor pozitívnak kellene már lennie a tesztnek. Szerdán megyek vissza orvoshoz, remélem tud mondani valami okosat 😊
2019. ápr. 19. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!