Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ettől lehet valami problémája?

Ettől lehet valami problémája?

Figyelt kérdés

Van egy lányom. Észrevettem, hogy alig találom a bugyiját a szennyesebben. Volt, hogy kilógott a farmer nadrágjából és többször is ugyanaz a bugyi volt. Mellesleg rendszeresen érzek tájat állott nedv szagot. Ha beigazolódna a sejtésem mi szerint hetekig ugyanazt a bugyit hordja, akkor lehet belőle valamilyen problémája? Például fertőzés?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. ápr. 19. 00:35
 1/8 A kérdező kommentje:
*Mellesleg rendszeresen érzek rajta állott nedv szagot.
2019. ápr. 19. 00:37
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a lányod akkor miért nem veteted le minden este a bugyit róla, és adsz neki tisztát? Nem fürdik vagy mi?

Amúgy igen, lehet ebből gondja. Nemcsak az igénytelenség, hogy már messziről érezni fogják, hogy büdös, hanem baktérium fertőzés is fenn állhat. Ha a lányod ennyire igénytelen akkor anyaként nagyot buktál.( bár kétlem, hogy te az anyuka vagy)

2019. ápr. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Marhára nem egészséges.
2019. ápr. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1, azért mert kamaszlány, de mostmár jobban odafigyelek. És de, én vagyok az anyuka. Biztos voltam, hogy valaki megkérdőjelezi.
2019. ápr. 19. 12:25
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat!
2019. ápr. 19. 12:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért mert kamaszlányod van, nem kell odafigyelni a higiéniájára? Elég szégyen rád nézve, hogy hagytad idáig fajulni a dolgokat. Mindketten szégyellhetnétek magatokat.

Nekem is van 2 gyerekem, 16 éves lány, 18 éves fiú, de hamar észrevenném, ha nincs a szennyes tartóban bugyi, alsógatya, és már az elején szóltam volna ha valamelyikük büdös lenne. Nem a gyakorira írnám ki.

2019. ápr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Szivesen vennék ilyen több napos bugyit.
2019. ápr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet bizony. Neked kell gondoskodnod róla, hogy minden napra legyen egy tiszta fehérneműje. Követeld meg tőle, hogy tisztát vegyen fel! Vidd el nőgyógyászhoz, ha kellemetlen szagú a fehérneműje. Akkor gondolom lehet is már valami bakteriális fertőzése.
2019. ápr. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!