Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka?

Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Idén leszek 20 éves,a hétvégén voltam egy rendezvényen és amikor vettem a karszallagot a nő megkérdezte,hogy 16 évesen miért akarok felnőtt belépőt kérni,hàt a sìràs kerülgetett,hogy őszinte legyek!

Tudom,hogy màs nők a lelküket eladnàk a gonosznak,ha fiatalodhatnànak 10 évet,de nekem nagyon rossz,hogy felnőtt nő vagyok és kislànynak néznek.

Miért nem fejlődik megfelelően a testem?

165cm magas vagyok és àtlagos a testem,mondjuk a mellem nem nagy,de azért nem is lapos.

Az arcom nem csúnya,àllìtólag!Ismerősök,rokonok és baràtok szerint szép,Én mindennap làtom szóval nekem unalmas màr.

Az aktìv szexuàlis élet befolyàssal lehet a fejlődésre,mert ha igen,akkor sürgősen szereznem kell egy pasit!?

Szóval,nagyjàból ennyi a történet.



2019. ápr. 29. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit agyalsz ilyen baromságon? Tőlem még 28 évesen is elkérték a személyim, mikor alkoholt akartam venni a boltban. Ráadásul orvos vagyok, néha még a betegek is megkérdezik, hogy mégis hány éves vagyok:D Mosolygok és megmondom, hogy több, mint amennyinek kinézek.
2019. ápr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Ezen jót mosolyogtam! :D
2019. ápr. 29. 16:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, kesobb hasznodra fog válni hogy fiatalabbnak nézel ki:D

22 éves vagyok,160cm, szőke hajú, fehér bőrű smink nelkul mint egy 16eves, úgyhogy nem vagy egyedül.

2019. ápr. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 10 év múlva bitosan. :)
2019. ápr. 29. 18:25
 5/7 A kérdező kommentje:
*biztosan
2019. ápr. 29. 18:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 31 évesen mondták a szájsebészeten bölcsességfog húzás előtt, hogy akkor most hívjam be a szülőmet, hogy írja alá a műtéti beleegyező nyilatkozatot :DD
2019. ápr. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 Na nee,hàt ez óriàsi!😂
2019. ápr. 30. 00:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!